Jdi na obsah Jdi na menu
 


                 Obrazek


1.kapitola - ,,Nový rok“
(PS: v povídce berte že klíče od internátu mají učitelé)

30.července 2009 (no jo začínáme tento rok…) – večer

Dneska je poslední červencový den. To znamená že zítra začíná to mučení jménem střední škola. Mnoho studentů z jiných vesnic se přistěhovalo zpět na internátní školu v Konoze. Přesně tam míří všichni kdo jsou střední školu povinní. Někdo se tam těší někdo zase naopak ne. Kdo ví kam je ponesou jejich cesty. Druhý den to zjistí. Teď je načase jít spát. Zítra je perný den jak pro studenty tak i učitele.

Druhý den ráno:

,,Kate, vstávej!!! “ křičí na černovlásku její mladší sestra již potřetí. Kate ne a ne vstát.

,,Mayo, musíme už jít.“ ozve se za ní její starší bratr.

,,To jo, ale co Kate??“

,,Ségra, jako obvykle přijde pozdě.“

,,Proč prostě na ní nevylijete kýbl z vodou?? To je jediné co na ní zabírá.“ utrhla se poslední dívka.

,,Víš co tě pak čeká ,Amiko?“ zeptal se výhružně kluk.

,,No jasně ,Daisuke. A já už mizím. První den fakt nechci přijít pozdě.“ řekla Amika a zmizela.

Maya tedy donesla kýbl plný studené vody a spolu s Daisuke ho vylily jeho plný obsah na spící Kate. Po tom raději rychle zmizeli za Amikou…

,,Áááááá“ zakřičela Kate. Byla mokrá od hlavy až k patě.

,,Daisuke, Mayo… jen počkejte ,vy syčáci. “ křikla ještě a šla se oblékat. Nespěchala. Do školy se jí fakt moc nechtělo.

Ve škole:

,,Daisuke, konečně si tady. Mysleli jsme si že to nestihneš“ přivítali Daisukeho hned kluci. Neji, Sasuke, Itachi, Naruto a celý zbytek jejich bandy.

,,Počkat, kde je Kakashi??“ zeptal se když neviděl posledního člena bandy. Toho, který se už léta pokouší zbalit jeho sestru.

,,No řekněme, že jsme mu vzali tu jeho knížku. Teď jí asi někde hledá. Pak bude asi pořadně naštvanej.

,,Tak to už je druhej člověk co bude na mě naštavanej“ zanadával si Dai.

,,První Kate a teď tohle“ vyslovil své myšlenky nahlas.

,,Co se stalo s Wongovkou??“ optal se smějící se Itachi.

Prudit Wongovou a tu její partu bylo totiž jedinou zábavou na škole…

,,Jen jsme jí ráno spolu s Mayou polili vodou… a pak jsme prostě zdrhli.“ dořekl sotva Dai a kluci se začali válet smíchy na podlaze… Jo Kate a to její vstávání.

,,Crrrrr“ byl už slyšet zvonek.

,,Tak po škole…“ řekl Sasuke a spolu s Daisukem , Narutem, Gaarou do třídy. Zbytek šel si po svých.

Když v tu naletěla do Itachiho černovláska. Itachi jí zvedl a poznal že, je to Lue Murazaki. Dívka z jeho třídy, a navíc byl už tajně do ní zamilovaný. Jenže ta byla nejlepší kamarádka Kate. A tu i když s ní občas vycházel dobře byla stále a ta její parta nepřátelé jejich bandy. A byl tu ještě Kakashi…

,,Murazaki. Ty a Wongová musíte sedět před námi jinak se k té maturitě nikdy nedostaneme.“ řekl jí výhružně Itachi a spolu s Lue a klukama došel do třídy. Kde na něj v předposlední lavici čekal Kakashi, který již našel svou milovanou knížku… Lue si sedla za nimi a čekala na Kate.

V prváku:

Do třídy plných prváků přišel hnědovlasý učitel.

,,Tak třído já jsem Umino Iruka a vítám vás tady.“ představil se hned třídní.

,,Teď zjistím zda jste dneska dorazili všichni“ dořekl ještě a vyháhl dlouhý seznam studentů.

,,Hyuuga Hanabi“ řekl Iruka. Černovláska sedící vedle Mayi se přihlásila.
 
Seznam pokračoval čím více dál. Mezi jmény byly i Carmen Namikaze-Hellsing ,což byla mladší sestra Nicol Namikaze.
Konečně se Iruka dostal na poslední jméno ,které ho překvapilo.

,,Maya Wong“ řekl a rozhlížel se kde tahle dívenka sedí. Znal moc dobře její sestry a bratra.

,,Takže poslední Wongovka je na škole…“ řekl Iruka směrem k Maye.

,,Teď vám rozdám vaše rozvrhy a rozdělení na internátu.“ dořekl svou poslední větu Iruka a už třídě rozdával rozvrhy a seznam ubytování. Maya měla štěstí byla na pokoji s Hanabi. Iruka je pak ještě provedl po škole a ubytovnách ,aby náhodou druhý den nezapomněli.

Ve druháku:

Bělovlasý muž přišel do třídy kde už na něj čekaly jeho studentky. Jedinou výjimkou tvořili jediní dva kluci ve třídě.

,,No vypadá to že mám třídu plnou nažhavených studentek “pomyslel si Jiraiya.

,,Tak mám tu seznam. Koho přečtu přihlásí se. A rovnou vám řeknu s kým jste na pokoji. Tentokrát je tu změna. Ty pokoje budete mít možná i s vyššími ročníky. A teď už začneme.“ vykřikl natěšený Jiraya. (upozorňuji nebude to podle abecedy..to bych tu seděla do zítra..)

,,Sakura Haruno ,Yuuki Ren a Saasukinka jsou spolu na pokoji číslo 15.“ křikl do třídy. Sakura ,Yuuki a Saasukinka se postavily… a převzali od učitele klíčky od pokojů.

,,Saky Hyuuga ,Hikairi Hyuuga a ještě Erika Uzumaki se třeťáku. Vy jste na pokoji číslo 14. “ Saky a Hikairi opět převzali nabízené klíče. Hikairi vzala i pro Eriku.

,,Na pokoji číslo 16 jsou Linari Lave Hatashi,  Nicol Namikaze Hellsing a Konan ze třeťáku.“ Jirayia rozdal další troje klíče. Lin vzala klíče i pro svojí sestřenici Konan.

,,Christiane Yutiki, Amira Ryuuna a Jessica Uchiha. Váš pokoj je číslo 17.“ Všechny tři si opět šli pro klíče od pokoje.

,,Poslední pokoj je číslo 18. A je to jediný klučičí pokoj v téhle třídě. A to jsou Shikamaru Nara, Lin Yutiki a Higharashi Osaka.“ vykřikl Jiraya poslední tři jména. A rozdal jim ještě jejich školní rozvrhy. Po tom se třída vydala s reptáním do svých pokojů si vybalit.

Třeťák:

Hyperaktivní černovláska vešla rychle do třídy, kterou tvořili převážně kluci.

,,No skvělé …to mám zase smůlu na třídu…. Minule to byl holky a teď kluci….“ pomyslela si učitelka.. hnedka jak se rozhlédla po třídě..

,,Tak jo bando… už za rok vás bude čekat maturita… a pak konec školy… Rozdělím vás do pokojů na internátu a rovnou si udělám docházku zda jste tu komplet všichni.“ vykřikla přes třídu.

,,Zase nová třídní ..ale s touhle to nebude sranda“ ušklíbl se Sasuke Uchiha..

,,Sasuke Uchiha…zase on. Doufám že s ním nebudu na pokoji. “pomyslel si kluk za Sasukem.

,,Tenhle rok a další roky to bude jiné. Můžete být na pokoji klidně i s nižším ročníkem. A teď se dáme do práce. “řekla ještě učitelka a dala se do třídění svým oveček ,jinak řečeno studentů.

,,Daisuke Wong ,Sasuke Uchiha a Naruto Uzumaki. Pokoj číslo 10. A pro klíče si nechoďte. Pak vám je rozdám.“ vykřikla Anko a rovnou tím zastavila i kluky, kteří se k ní blížili.

,,Sasori ,Deidara a Hidan. Vy jste na pokoji číslo 11. “ Další jména ubyla se seznamu..

,,Pokoj číslo 12. Ten bude patřit Matsukimu a Gaarovi .“ křikla Anko.

,, Konan a Erika vy jste na pokoji s holkami ze druhého ročníku. Ty mají vaše klíče u sebe. Kengo u tebe platí to samé, ale jsi na pokoji se čtvrťákama“

,,A poslední pokoj patří Ino Yamanaka a Kieko Hikarame… Jste jediné kdo má pokoj po dvou.. A je to pokoj číslo 13.“

,,A Mayako ty budeš mít pokoj společně s Katerin Wong a Lue Murazaki ze čtvrťáku. A teď bando běžte na pokoje a vybalte si. U mě si vyzvednete klíče a rozvrh hodin.“ řekla naposledy Anko.. Třída se odebrala k učitelce a pak na pokoje…

Ve čtvrťáku:

Černovlasá žena vstoupila do třídy ,ve které se již studenti připravovali na maturitu. Do čtvrťáku. Hned jak vstoupila rozpoznala že jedna osoba chybí.

,,Jako obvykle Wongová chybí. Jednu tu vidím ale tu druhou ne…“ pomyslela si a šla rovnou před katedru. Ze své tašky si vytáhla seznam od ředitelky a rovněž i klíče od pokojů na internátů.

,,Tak jo vzhledem k tomu že jste již čtvrťáci tak se od vás očekává náležité chování a rovněž i docházka do školy. Tenhle rok skládáte maturitu. A je jen na vás zda jí uděláte nebo ne… Teď vám řeknu s kým jste na pokoji a rozdám vám vaše rozvrhy hodin. Jo a tenhle rok je i změna v ubytování. Na pokojích můžete být i s mladšími ročníky ,kromě prváku.

A teď již ty pokoje…

,,Kakashi Hatake, Itachi Uchiha a Kengo Nagi ,ze třeťáku. Pokoj číslo 9.“ řekla Kurenai. Jak Kakashi tak i Itachi se usmáli.

,,Ještě mít pokoj vedle Wongovky a spol. “proběhlo jim oběma hlavou.

To jejich tajné přání se jinak ihned za pár minut splnilo.

,,Pokoj číslo 8. Lue Murazaki, chybějící Katerin Wong a Mayako Seyora ze třeťáku.“ řekla hned za pár minut učitelka.
,,Amiko ,nevíš kde je Katerine.“ zeptala se jí Kurenai.

,,Ne nevím. Naposledy jí budily kýblem ledové vody. “řekla Amika. Kluci vzadu propukli v tichý smích. Konečně vědí co na ní platí.

,,Murazaki ,pak jí dej klíče a rozvrh. A teď pokoj číslo 7. Neji Hyuuga ,Rock Lee a Kankuroo.“

,,No to je tedy místo. Nejen že jsme hned vedle Kakashiho s Itachi ,ale z druhé strany je i Neji.. až to Mayako uslyší tak padne zlostí…“ zabručila potichu Lue.

,,Pokoj číslo 6. Temari a Tayuya.“


,,ÁÁÁÁ dvě školní trapitelky jsou na pokoji spolu… Ještě že nejsou pokoje po čtyřech… To by byly všechny čtyři spolu na pokoji.“ nemohla si odpustit další rýpavou poznámku Lue. Řekla to potichu ,ale tuhle poznámku slyšely i kluci před ní.

,,Pokoj číslo 5. Kiba Inuzuka, Madara Uchiha a Kabuto Yakushi.
A poslední pokoj je číslo 4 ,ve kterém jsou Amika Wong a Karin. “řekla poslední pokoje Kurenai…

Po tom jim rozdala ještě klíče a rozvrhy a třída mohla zdrhnout na pokoje…

Kate se mezitím co začalo a skončilo vyučování probudila, vysprchovala se ,oblékla v pohodičce se i nasnídala.  A pak se svým šnekovým tempem vydala do školy…

Tam jí hned napadla ředitelka. Byla to prsatá padesátnice ,která sice vypadala na dvacet.

,,Jdete pozdě ,Wongová. To že jste ve všech předmětech,kromě mého ,nejlepší vám nedovoluje přicházet pozdě. Dávej si na to pozor ,holčičko jednou by se ti to mohlo vymstít. A tvoje klíče má Murazaki Lue.“ dořekla svůj úžasnej proslov ředitelka. S Kate to ani nehlo. Nesnášela tohle místo.

,,Ještě jeden rok a bude po všem.“ prolétlo jí hlavou jako každého 1.září. Ale za ty roky co je tady se změnila a to pořádně….

Tak jak dopadnou první dny ve škole?? Změní se někde Wongovka??? Co se stane mezi Katerin a Kakashi???

(PS: v povídce berte že klíče od internátu mají učitelé)

30.července 2009 (no jo začínáme tento rok…) – večer

Dneska je poslední červ

encový den. To znamená že zítra začíná to mučení jménem střední škola. Mnoho studentů z jiných vesnic se přistěhovalo zpět na internátní školu v Konoze. Přesně tam míří všichni kdo jsou střední školu povinní. Někdo se tam těší někdo zase naopak ne. Kdo ví kam je ponesou jejich cesty. Druhý den to zjistí. Teď je načase jít spát. Zítra je perný den jak pro studenty tak i učitele.

Druhý

den ráno:

,,Kate, vstávej!!! “ křičí na černovlásku její mladší sestra již potřetí. Kate ne a ne vstát.

,,Mayo, musíme už jít.“ ozve se za ní její starší bra

tr.

,,To jo, ale co Kate??“

,,Ségra, jako obvykle přijde pozdě.“

,,Proč prostě na ní nevyl

ijete kýbl z vodou?? To je jediné co na ní zabírá.“ utrhla se poslední dívka.

,,Víš co tě pak čeká ,Amiko?“ zeptal se výhružně kluk.

,,No jasně ,Daisuke. A já už mizím. První den fakt nechci přijít pozdě.“ ře

kla Amika a zmizela.

Maya tedy donesla kýbl plný studené vody a spolu s Daisuke ho vylily jeho plný obsah na spící Kate. Po tom raději rychle zmizeli za Amikou…

,,Áááááá“ zakřičela Kate. Byla mokrá od hlavy až k patě.


,,Daisuke, Mayo… jen počkejte ,vy syčáci. “ křikla ještě a šla se oblékat. Nespěchala. Do školy se jí fakt moc nechtělo.

Ve škole:

,,Daisuke, konečně si tady. Mysleli jsme si že to nestihneš“ přivítali Daisuk

eho hned kluci. Neji, Sasuke, Itachi, Naruto a celý zbytek jejich bandy.

,,Počkat, kde je Kakashi??“ zeptal se když neviděl posledního člena bandy. Toho, který se už léta pokouší zbalit jeho sestru.

,,No řekněme, že jsme mu vzali tu jeho knížku. Teď jí asi někde hledá. Pak bude asi pořadně naštvanej.


,,Tak to už je druhej člověk co bude na mě naštavanej“ zanadával si Dai.

,,První Kate a teď tohle“ vyslovil své myšlenky nahlas.

,,Co se stalo s Wongovkou??“ optal se smějící se Itachi.

Prudit Wongovou a tu

její partu bylo totiž jedinou zábavou na škole…

,,Jen jsme jí ráno spolu s Mayou polili vodou… a pak jsme prostě zdrhli.“ dořekl sotva Dai a kluci se začali válet smíchy na podlaze… Jo Kate a to její vstávání.

,,Crrrrr“ byl už slyšet zvonek.


,,Tak po škole…“ řekl Sasuke a spolu s Daisukem , Narutem, Gaarou do třídy. Zbytek šel si po svých.

Když v tu naletěla do Itachiho černovláska. Itachi jí zvedl a poznal že, je to Lue Murazaki. Dívka z jeho třídy, a navíc byl už tajně do ní zamilovaný. Jenže ta byla nejlepší kamarádka Kate. A tu i když s ní občas vycházel dobře byla stále a ta její parta nepřátelé jejich bandy.

A byl tu ještě Kakashi…

,,Murazaki. Ty a Wongová musíte sedět před námi jinak se k té maturitě nikdy nedostaneme.“ řekl jí výhružně Itachi a spolu s Lue a klukama došel do třídy. Kde na něj v předposlední lavici čekal Kakashi, který již našel svou milovanou knížku… Lue si sedla za nimi a čekala na Kate.


V prváku:

Do třídy plných prváků přišel hnědovlasý učitel.

,,Tak třído já jsem Umino Iruka a vítám vás tady.“ představil se hned třídní.

,,Teď zjistím zda jste dneska dorazili všichni“ dořekl ještě a vyháhl dlouhý seznam studentů.


,,Hyuuga Hanabi“ řekl Iruka. Černovláska sedící vedle Mayi se přihlásila.
 
Seznam pokračoval čím více dál. Mezi jmény byly i Carmen Namikaze-Hellsing ,což byla mladší sestra Nicol Namikaze.
Konečně se Iruka dostal na poslední jméno ,které ho překvapilo.


,,Maya Wong“ řekl a rozhlížel se kde tahle dívenka sedí. Znal moc dobře její sestry a bratra.

,,Takže poslední Wongovka je na škole…“ řekl Iruka směrem k Maye.

,,Teď vám rozdám vaše rozvrhy a rozdělení na internátu.“ dořekl svou poslední větu Iruka a už třídě rozdával rozvrhy a seznam ubytování. Maya měla štěstí byla na pokoji s 

Hanabi. Iruka je pak ještě provedl po škole a ubytovnách ,aby náhodou druhý den nezapomněli.

Ve druháku:

Bělovlasý muž přišel do třídy kde už na něj čekaly jeho studentky. Jedinou výjimkou tvořili jediní dva kluci ve třídě.


,,No vypadá to že mám třídu plnou nažhavených studentek “pomyslel si Jiraiya.

,,Tak mám tu seznam. Koho přečtu přihlásí se. A rovnou vám řeknu s kým jste na pokoji. Tentokrát je tu změna. Ty pokoje budete mít možná i s vyššími ročníky. A teď už začneme.“ vykřikl natěšený Jiraya. (upozorňuji nebude to podle abecedy..to bych tu seděla do zítra..)

,,Sakura Haruno ,Yuuki

Ren a Saasukinka jsou spolu na pokoji číslo 15.“ křikl do třídy. Sakura ,Yuuki a Saasukinka se postavily… a převzali od učitele klíčky od pokojů.

,,Saky Hyuuga ,Hikairi Hyuuga a ještě Erika Uzumaki se třeťáku. Vy jste na pokoji číslo 14. “ Saky a Hikairi opět převzali nabízené klíče. Hikairi vzala i pro Eriku.

,,Na pokoji číslo 16 jsou Linar

i Lave Hatashi,  Nicol Namikaze Hellsing a Konan ze třeťáku.“ Jirayia rozdal další troje klíče. Lin vzala klíče i pro svojí sestřenici Konan.

,,Christiane Yutiki, Amira Ryuuna a Jessica Uchiha. Váš pokoj je číslo 17.“ Všechny tři si opět šli pro klíče od pokoje.

,,Poslední pokoj je číslo 18. A je to jediný klučičí pokoj v téhle třídě. A to jsou Shikamaru Nara, Lin Yutiki a Higharashi Osaka.“ vykřikl Jiraya poslední tři jména. A rozdal jim ještě jejich šk

olní rozvrhy. Po tom se třída vydala s reptáním do svých pokojů si vybalit.

Třeťák:

Hyperaktivní černovláska vešla rychle do třídy, kterou tvořili převážně kluci.

,,No skvělé …to mám zase smůlu na třídu…. Minule to byl holky a teď kluci….“ pomyslela

si učitelka.. hnedka jak se rozhlédla po třídě..

,,Tak jo bando… už za rok vás bude čekat maturita… a pak konec školy… Rozdělím vás do pokojů na internátu a rovnou si udělám docházku zda jste tu komplet všichni.“ vykřikla přes třídu.

,,Zase nová třídní ..ale s touhle to nebude sranda“ ušklíbl se Sasuke Uchiha..

,,Sasuke Uchiha…zase on. Doufám že s ním nebudu na pokoji. “pomyslel si kluk za Sasukem.


,,Tenhle rok a další roky to bude jiné. Můžete být na pokoji klidně i s nižším ročníkem. A teď se dáme do práce. “řekla ještě učitelka a dala se do třídění svým oveček ,jinak řečeno studentů.

,,Daisuke Wong ,Sasuke Uchiha a Naruto Uzumaki. Pokoj číslo 10. A pro klíče si nechoďte. Pak vám je rozdám.“ vykřikla Anko a rovnou tím zastavila i kluky, kteří se k ní blížili.

,,Sasori ,Deidara a Hidan. Vy jste na pokoji číslo 11. “ Další jména ubyla se seznamu..


,,Pokoj číslo 12. Ten bude patřit Matsukimu a Gaarovi .“ křikla Anko.

,, Konan a Erika vy jste na pokoji s holkami ze druhého ročníku. Ty mají vaše klíče u sebe. Kengo u tebe platí to samé, ale jsi na pokoji se čtvrťákama“

,,A poslední pokoj patří Ino Yamanaka a Kieko Hikarame… Jste jediné kdo má pokoj po dvou.. A je to pokoj číslo 13.“

,,A Mayako ty budeš mít pokoj

společně s Katerin Wong a Lue Murazaki ze čtvrťáku. A teď bando běžte na pokoje a vybalte si. U mě si vyzvednete klíče a rozvrh hodin.“ řekla naposledy Anko.. Třída se odebrala k učitelce a pak na pokoje…

Ve čtvrťáku:

Černovlasá žena vstoupila do třídy ,ve které se již studenti připravovali na maturitu. Do čtvrťáku. Hned jak vstoupila rozpoznala že jedna osoba chybí.

,,Jako obvykle Wongová chybí. Jednu tu vidím ale tu druhou ne…“ pomyslela
si a šla rovnou před katedru. Ze své tašky si vytáhla seznam od ředitelky a rovněž i klíče od pokojů na internátů.

,,Tak jo vzhledem k tomu že jste již čtvrťáci tak se od vás očekává náležité chování a rovněž i docházka do školy. Tenhle rok skládáte maturitu. A je jen na vás zda jí uděláte nebo ne… Teď vám řeknu s kým jste na pokoji a rozdám vám vaše rozvrhy hodin. Jo a tenhle rok je i změna v ubytování. Na pokojích můžete být i s mladšími ročníky ,kromě prváku.

A teď již ty pokoje…

,,Kakashi Hatake, Itachi Uchiha a Kengo Nagi ,ze třeťáku. Pokoj číslo 9.“ řekla Kurenai. Jak Kakashi tak i Itachi se usmáli.

,,Ještě mít pokoj vedle Wongovky a spol. “proběhlo jim oběm
a hlavou.

To jejich tajné přání se jinak ihned za pár minut splnilo.

,,Pokoj číslo 8. Lue Murazaki, chybějící Katerin Wong a Mayako Seyora ze třeťáku.“ řekla hned za pár minut učitelka.
,,Amiko ,nevíš kde je Katerine.“ zeptala se jí Kurenai.

,,Ne nevím. Naposledy jí budily kýblem ledové vody. “řekla Amika. Kluci vzadu propukli v tichý smích. Konečně vědí co na ní platí.

,,Murazaki ,pak jí dej klíče a rozvrh. A teď pokoj číslo 7. Neji Hyuuga ,Rock Lee a Kankuroo.“

,,No to je tedy místo. Nejen že jsme hned vedle Kakashiho s Itachi ,ale z druhé strany je i Neji.. až to Mayako uslyší tak padne zlostí…“ zabručila potichu Lue.

,,Pokoj číslo 6. Temari a Tayuya.“

,,ÁÁÁÁ dvě školní trapitelky jsou na pokoji spolu… Ještě že nejsou pokoje po čtyřech… To by byly všechny čtyři spolu na pokoji.“ nemohla si odpustit další rýpavou poznámku Lue. Řekla to potichu ,ale tuhle poznámku slyšely i kluci před ní.

,,Pokoj číslo 5. Kiba Inuzuka, Madara Uchiha a Kabuto Yakushi.
A poslední pokoj je číslo 4 ,ve kterém jsou Amika Wong a Karin. “řekla poslední pokoje Kurenai…

Po tom jim rozdala ještě klíče a rozvrhy a třída mohla zdrhnout na pokoje…

Kate se mezitím co začalo a skončilo vyučování probudila, vysprchovala se ,oblékla v pohodičce se i nasnídala.  A pak se svým šnekovým tempem vydala do školy…

Tam jí hned napadla ředitelka. Byla to prsatá padesátnice ,která sice vypadala na dvacet.

,,Jdete pozdě ,Wongová. To že jste ve všech předmětech,kromě mého ,nejlepší vám nedovoluje přicházet pozdě. Dávej si na to pozor ,holčičko jednou by se ti to mohlo vymstít. A tvoje klíče má Murazaki Lue.“ dořekla svůj úžasnej proslov ředitelka. S Kate to ani nehlo. Nesnášela tohle místo.

,,Ještě jeden rok a bude po všem.“ prolétlo jí hlavou jako každého 1.září. Ale za ty roky co je tady se změnila a to pořádně….

Tak jak dopadnou první dny ve škole?? Změní se někde Wongovka??? Co se stane mezi Katerin a Kakashi???

Ps:Do komentářů pak napište zda chcete angličtinu nebo němčinu....jinak recenze je tady www.kate-hatake.blog.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood albatross chart

(AAmbintyliaimb, 9. 10. 2018 6:18)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-qualite/

wou!! :))

(Amira, 20. 1. 2009 19:38)

teda Kate!! :)) to bola super cast!! ja anglinu.. :))

Nevim

(Kengo Nagi, 18. 1. 2009 23:09)

Rikal jsem si ze ti radsi napisu i sem, ale pak to napisu jeste na tvuj blog, vzal bych si anglictinu.

PS:

(Linari Lave Hatashi, 18. 1. 2009 16:26)

Awoj,mno tak ja by som cela chodit na anglictinu...ked tam neni japonstinaa:D
hehe

Supr díleček

(Love-sasy alias Hikairi Hyuuga, 18. 1. 2009 15:02)

A spíš Angličitnu(odpovídám na tu otázku nejníže)